Marcin Kępa trenerem SF Fairant!

Marcin Kępa został trenerem pierwszej drużyny SF Fairant Kraków!

Nowy szkoleniowiec Fairanta to znana postać w krakowskim środowisku piłkarskim. Przez niemal 10 lat związany był z Cracovią, gdzie pracował jako trener grup młodzieżowych, szef Akademii, analityk w sztabie I drużyny w Ekstraklasie, a ostatnio Wicedyrektor ds. Szkolenia i Skautingu.

“Zdecydowałem sie podjąć pracę w tym klubie, ponieważ bardzo spodobała mi się jego idea. Chcę swoim doświadczeniem wspomóc rozwój klubu, a także samemu rozpocząć drogę samodzielnej pracy trenera seniorów” – tak uzasadnia swoją decyzję.

Marcin Kępa posiada licencję UEFA A, jest licencjonowanym skautem International Profesional Scouting Organisation, a doświadczenie trenerskie zdobywał na licznych stażach m.in. w klubach: FC Barcelona, Inter Mediolan, Borussia Dortmund, Watford FC, Glasgow Rangers, New York Red Bull, Legia Warszawa, czy Wisła Kraków. 36-letni trener jest też twórcą własnej, autorskiej akademii Tiger Hearts Academy.

Asystentem trenera I drużyny został Łukasz Wala.

Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia pod okiem nowego sztabu trenerskiego. W niedzielę Marcin Kępa po raz pierwszy usiądzie na ławce Fairanta w meczu ligowym z Płomieniem 2010 Jerzmanowice.

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant