Porażka w derbach z Kablem

W derbowym spotkaniu rozgrywanym w ramach  4. kolejki ligowej, KS Kabel Kraków okazał się lepszy od Fairanta wygrywając na własnym boisku 3:1.

Mecz ustawiły szybko strzelone 2 bramki Wałaszka (3 i 8 minuta), które padły po błędach w obronie Fairanta. Przed przerwą kontaktowego gola zdobył Jarosiński (42’) i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:2, dającym nadzieję na drugie 45 minut.

Niestety, po przerwie znów zabrakło koncentracji, bo już w 49 minucie Piwowarczyk strzelił kolejnego gola dla Kabla. Walki i sytuacji bramkowych nie zabrakło do końca, ale mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Na duże wyróżnienie zasługują po tym meczu kibice Fairanta, którzy w sporej liczbie przez większość meczu dopingowali swoją drużynę.

Kabel Kraków 3:1 Fairant Kraków
Bramki: Wałaszek (3′, 8′), Piwowarczyk (49′) – Jarosiński (42′)
Żółte kartki: Sołtys – Łukasik, Bąba, Szarek
Widzów: 100

Fairant: Wiercioch – Łukasik (80′ Grzela), Wójtowicz, Fałowski, Zdebski – Batko (60′ Szarek), Bąba (60′ Pietrzak), Ostrowski J., Jarosiński, Pacholec (80′ Kawecki) – Piwoński (70′ Miszczyk)
rezerwowi: Pietrzak, Szarek, Miszczyk, Grzela, Kawecki, Cierniak M.