Pierwszy remis Fairanta

W ramach 7 kolejki spotkań krakowskiej Klasy B Grupa 3, Fairant zremisował 2:2 na własnym boisku z Bronowickim-Bratniak. Był to nasz pierwszy ligowy remis w historii gier.

W składzie na to spotkanie zaszło kilka zmian w porównaniu z poprzednim meczem. Te w szczególności dotknęły formacje ofensywne – na prawym skrzydle zameldował się Tomasz Rutkowski, na lewą stronę wrócił na dobre Maciej Pacholec, a w ataku kibice mogli po raz pierwszy obejrzeć tureckiego napastnika, Dogukana Ozdemira, który przez miesiąc oczekiwał na certyfikat uprawniający go do gry.

I właśnie debiutujący Ozdemir otworzył wynik spotkania, finalizując świetne podanie Macieja Ostrowskiego z głębi pola. Drugie trafienie dla Fairanta zaliczył tego dnia Maciej Pacholec – również po asyście młodszego z braci Ostrowskich.

Niestety, piłkarze Bronowickiego-Bratniaka na każdą z naszych bramek skutcznie odpowiadali – najpierw na 1:1 trafił Piotr Dobrzański, a kwadrans przed końcem wynik ustalił Grzegorz Pardela.

Fairant Kraków 2:2 Bronowicki-Bratniak Kraków
Bramki: Ozdemir (15′), Pacholec (61′) – Dobrzański (32′), Pardela (78′)
Żółte kartki: – Dedo, Tetiuk
Widzów: 50

Fairant: Wszołek – Kawecki (79′ Kasprzyk), Wójtowicz, Łukasik, Zdebski – Rutkowski (60′ Pabjan), Jakub Ostrowski, Maciej Ostrowski (78′ Pietrzak), Pacholec (75′ Kurek) – Piwoński (80′ Giza), Ozdemir
rezerwowi: Kurek, Pietrzak, Pabjan, Miszczyk, Kasprzyk, Giza, Fucia

fot. Kuba Malicki

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant