Wiercioch i Ozdemir kontuzjowani

Dla dwójki naszych podstawowych zawodników, zwycięski mecz z Albertusem Kraków okazał się niestety wyjątkowo pechowy. Łukasz Wiercioch i Dogukan Ozdemir odnieśli kontuzje, które wykluczą ich z najbliższych meczów.

Przypomnijmy, że nasz bramkarz opuścił boisko tuż po przerwie ostatniego spotkania, gdy nieszczęśliwie upadł na bark i został karetką przewieziony do szpitala. Wybity bark udało się nastawić, ale teraz Łukasza czeka długa przerwa zanim będzie mógł wznowić treningi.

„Dogu” co prawda dokończył mecz (w 90 minucie strzelił nawet zwycięską bramkę), ale po ostatnim gwizdku musiał udać się na badania, które wykazały uraz mięśniowy i zwiastują 2-3 tygodniową przerwę.

Obydwu zawodnikom życzymy zdrowia i z niecierpliwością czekamy na ich powrót na boisko!

Do końca rundy jesiennej pozostały 4 mecze. O ile w przypadku Łukasza występ w tej rundzie jest raczej wykluczony, to istnieje duża szansa na powrót Dogukana na ostatni październikowy mecz lub najpóźniej na ostatnią kolejkę, 11 listopada (tydzień wcześniej pauzujemy).