Porażka w pierwszym sparingu

W pierwszym przedsezonowym sprawdzianie ulegliśmy na boisku ze sztuczną trawą w Skotnikach, kumplom z Macierzy Lipnica Murowana 2:3(0:0,1:3,1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Hejchman i Piwoński.

Po długiej zimowej przerwie od meczów na zielonej murawie z udziałem naszego zespołu, wreszcie rozpoczęliśmy granie na dużym boisku. W pierwszym sparingu naszym rywalem byli kumple z Lipnicy Murowanej, którzy zajmują drugie miejsce w bocheńskiej B-klasie z jedną porażką na koncie i mocno celują w awans do klasy A.

Mecz został rozegrany w formule 3×30 minut. W naszej drużynie zagrało czterech testowanych zawodników, których mamy nadzieję potwierdzić do gry w nowej rundzie 🙂

Przez pierwsze 45 minut spotkania nasza gra wyglądała bardzo dobrze i po golu Karola Piwońskiego prowadziliśmy 1:0. Dobrze wyglądaliśmy zwłaszcza pod względem taktycznym i w defensywie. Trochę problemów sprawiało nam jednak kreowanie sytuacji podbramkowych. W końcówce drugiej tercji i na początku trzeciej w naszą grę wkradło się zbyt duże rozprężenie i straciliśmy łatwo 3 bramki.

P.S. brawo Hubert, świetne prostopadłe piłki! :-).

W trzeciej tercji udało się nieco zmniejszyć rozmiary porażki – po dobrym podaniu wzdłuż bramki Jarosińskiego bramkę zdobył Jakub „Bomber” Hejchman. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Fairant Kraków 2:3 Macierz Lipnica Murowana
Bramki: Piwoński, Hejchman
Widzów: 20

1 tercja – Wszołek – Hejchman, Wójtowicz, Cierniak, Zdebski – Batko, Jarosiński, Bąba, Giza(29’ Kasprzyk) – Piwoński, Miszczyk

2 tercja – Wszołek – Zdebski, Wójtowicz, Cierniak, Kasprzyk – Hejchman(15’Grzela), Bąba, Jarosiński, Batko (20’ Testowany I) – Piwoński, Miszczyk

3 tercja – Wszołek – Testowany II, Fałowski, Wójtowicz, Kasprzyk (15’ Testowany III) – Grzela(15’ Hejchman), Bąba(20’ Jarosiński), Cierniak, Testowany I – Testowany IV, Özdemir