Wiaderko witamin na roczek Fairanta!

Fairant ma już rok! Życzenia płyną ze wszystkich stron Polski, szampany się chłodzą, atmosferę wielkiego piłkarskiego święta czuć w powietrzu. 28 lutego o 19:00 widzimy się wszyscy w Lastriko.

autor: Marcin Giza

Gościem specjalnym były piłkarz Hutnika, Cracovii, Wisły, ekspert telewizyjny Kazimierz Węgrzyn.

Podczas spotkania możecie spodziewać się wielu piłkarskich anegdot, zakulisowych tajemnic szatni i ciekawostek z drugiej strony szklanego ekranu.

W ciągu ostatniego roku doświadczyliśmy na własnej skórze, że piłkarskie prawdy dotyczą wszystkich od B klasy do Ekstraklasy.

,,Z budowaniem drużyny jest podobnie jak z robieniem słonia. Dużo kurzu, szumu, a efekt za dwa lata.” autor: selekcjoner Wojciech Łazarek – pierwszy rok za nami, dużo kurzu musi się jeszcze wzbić w powietrze, ale z każdym miesiącem drużyna zarówno sportowo, jak i pod względem atmosfery robi systematyczne postępy. Rozliczajcie nas za rok! Zobaczymy czy urodzi się z tego awans do A klasy.

,,Życie trenera jest jak tramwaj: jeden wsiada, drugi wysiada.” autor: selekcjoner Wojciech Łazarek – w przyszłym roku obiecujemy nie powtórzyć scenariusza prezesa Wojciechowskiego z czasów Polonii Warszawa (17 trenerów za czasów jednej kadencji), wszystkim dotychczasowym trenerom serdecznie dziękujemy – daliście wiele tej drużynie. Mamy nadzieje, że trener Kafel będzie maszynistą tego tramwaju co najmniej tak długo, jak długo ManU do sukcesów prowadził sir Alex Ferguson.

,,To nie jest libacja, to jest integracja!” autor: selekcjoner Janusz Wójcik – bez komentarza. Wybaczcie ale co się działo na Futboholik Cup i w Potworowie zostaje w szatni 🙂

“Adams” na chaos! Miętowy powiedz mu! Na chaos, to już trzeba walić!” autor Piotr Świerczewski – pozdrowienia dla naszego lidera obrony Karola Wójtowicza!


,,Bo piłka nożna jest taka, że błędy są konieczne, ale chodzi o to, by było ich jak najmniej.” autor: selekcjoner Franz Smuda – z zakładaniem klubu jest podobnie. Uczymy się na błędach, korygujemy kurs, zachęcamy wszystkich członków – nowych, obecnych i przyszłych do aktywnego działania razem z nami

,,Derby rządzą się swoimi prawami” – porażka 2:1 z KS Kabel, ale jednocześnie bezapelacyjne zwycięstwo na trybunach ( symboliczne racowisko spod znaku ,, Jesteś legendą”) i rekord frekwencji na meczu wyjazdowym. Dzięki!


,,On potrzebuje wiaderka witaminy, musi być siła” autor: gość urodzin Fairant Kazimierz Węgrzyn – liczymy na to wiaderko 28 lutego!

fotografie używe w tekście: Kuba Malicki

grafika: Szczepan Rożek

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant