Podsumowanie 20 kolejki

Co to był za weekend w krakowskiej B klasie! Fairant zanotował kolejne „trzy-czwarte” co rozczarowało sympatyków klubu, na stadionie przy ulicy Śniadeckich padło aż PIĘTNAŚCIE bramek, a KABEL utrzymał pozycję lidera w czasie majówkowej regeneracji. Zapraszamy do lektury!

PIĘTNAŚCIE BRAMEK

Zespół LKS Skała 2004 do ostatniej kolejki zamierza walczyć o upragniony awans do klasy A. Aby dokonać tej sztuki w meczu 20 serii spotkań musieli wygrać mecz na wyjeździe z drużyną PKS Albertus Kraków. Chcielibyśmy wyróżnić tutaj zawodników zdobywających bramki w barwach LKS-u, ale niestety Szanowny Pan Sędzia jeszcze nie uzupełnił strzelców. Trochę ich pewnie było 

TRZY CZWARTE RAZY DWA

W mijającej kolejce padły dwa wyniki gdzie zawodnicy obu drużyny zdobyli łącznie po 7 bramek. Jak już wiecie (jeżeli nie, to nie za bardzo śledzicie nasze profile w mediach społecznościowych) Fairant po raz kolejny poszedł radą wujka Janusza i przyjął „trzy czwarte”. Tym razem lepszą drużyną okazał się Bronowicki KS/Bratniak Kraków. O tym meczu przeczytacie szerzej w relacji meczowej, już teraz zapraszam!

Przykład z Fairantu wzięła Grębałowianka II Kraków, która na własnym obiekcie dała się pokonać Polonii Wilczkowice. Goście w pierwszej połowie po trzech trafieniach Arkadiusza Tłustowskiego oraz jednym golu Tomasza Marczyka prowadzili 0:4. Gospodarze rzucili się do odrabiania start, ale wystarczyło pary tylko na trzy trafienia.

GOSPODARZE GÓRĄ

W pozostałych trzech spotkaniach górą byli gospodarze. Skromne zwycięstwo zanotował Orzeł II Bębło, który pokonał Zawiszę Sulechów 1:0 po bramce Mateusza Papugi. Z wielkimi nadziejami do Krakowa wybierał się Płomień Jerzmanowice. Co miało potwierdzenie w 16’ spotkania po bramce Dominika Żaka. Goście prowadzili 0:1 z Prądniczanką II Kraków. W drugiej odsłonie meczu jednak skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy załadowali cztery gole i dopisali na swoje konto kolejne trzy punkty.

Popis strzelecki mogli również oglądać kibice zgromadzeni na stadionie w Modlnicy. Gwiazdą wieczoru bez wątpienia został wybrany Beytullah Bicen, który po ostatnim gwizdku sędziego zabrał ze sobą piłkę meczową z okazji strzelenia hattricka. Piotr Żurek, Jarosław Szumiec oraz Marcin Tekieli dorzucili po jednym trafieniu.

Komplet wyników:

Orzeł II Bębło – Zawisza Sulechów 1:0
Grębałowianka II Kraków – Polonia Wilczkowice 3:4
Prądniczanka II Kraków – Płomień Jerzmanowice 4:1
PKS Albertus Kraków – LKS Skała 2004 0:15
Bronowicki KS/Bratniak Kraków – Fairant Kraków 4:3
Błękitni II Modlnica – Clepardia II Kraków 6:0

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant