Sezon 2019/20: Zmiany kadrowe

Jak w każdej drużynie, tak i w Fairancie, w nowym sezonie doszło do paru zmian w kadrze drużyny. Nasze szeregi opuściło trzech zawodników: Doğukan Özdemir, Patryk Idzik oraz Dawid Kaźmierczak. Wszyskim serdecznie dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy sukcesów w dalszej karierze ligowej. Miło nam jednak powitać nowych graczy. Do Fairanta dołączyli: Michał Kończakowski, Paweł Kempa, Konrad Pabjan oraz Mateusz Wójcik.

Michał Kończakowski, urodzony 8 czerwca 1990 roku, gra na pozycji bramkarza. Wcześniej reprezentował barwy klubów: PKS Jadwiga, Wawel Kraków, Clepardia Kraków, Bronowianka Kraków oraz Gajowianka Gaj. Ma 175 centymetry wzrostu, waga 75 kg.
W SF Fairant od miesiąca. Po siedmiu latach bez gry na trawiastym boisku został zwerbowany na turniej w Woli Batorskiej i już u nas został, gdyż doskonale rozumie ideę działania naszej społeczności. Prywatnie prowadzi własną firmę pośrednictwa handlowego. Zakręcony na punkcie uniwersum Marvela, ponadto uwielbiam szybkie samochody, NFL i F1, a jak mu żona pozwoli wychodzi ze znajomymi na piwo 😉

Michał Kończakowski

Paweł Kempa to urodzony 30 maja 1995 roku pomocnik. Wcześniej reprezntował barwy Orła Piaski Wielkie oraz Złomexu Branice. Jego wzrost to 185 centymetrów, waga 87 kilogramów. W Fairancie od sierpnia, wcześniej niecodłuższy rozbrat od gry w klubie. Prywatnie studiuje oraz pracuje. Lubi sport, muzykę i dobre jedzenie.

Paweł Kempa

Konrad Pabjan, urodzony 11 grudnia 1994 roku pomocnik wcześniej reprezentował Naprzód Jędrzejów oraz Piaskowiankę Pisaki. Wzrost 169 centymetry, waga 70 kilogramów. Na Fairancie od marca 2018 (z przerwą w rundzie wiosennej 2018/19). Poza Fairantem Konrad jest kierownikiem sprzedaży. Jego zainteresowania to piłka nożna, boks, f1, skoki narciarskie. Jak sam twierdzi, dobrze gra w tenisa stołowego. Miejmy nadzieję, że przy kolejnej integracji się o tym przekonamy 😉

Konrad Pabjan

Mateusz Wójcik to urodzony 5 czerwca 1991 roku pomocnik. Wcześniej reprezentował Strzelec Chroberz, Gród Wiślica oraz Wawel Kraków. Jego wzrost to 186 centrymetrów, waga 86 kilogramów. W Fairancie zaczyna od tego sezonu. Lubi piłkę nożną w każdej formie – cyfrowej i rzeczywistej. Pracuje w dziale IT w jednej z krakowskich firm.

Mateusz WójcikZapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant