Grupa GAMP sponsorem SF Fairant

Grupa GAMP została sponsorem drużyny SF Fairant. W ramach podpisanej umowy, Grupa GAMP będzie wspierać nasz klub w realizowaniu celów statutowych. Grupa GAMP Będzie pojawiać się w naszych materiałach promocyjnych zarówno w internecie jak i podczas dnia meczowego.

Logo Grupy GAMP

Od pewnego czasu, nasza firma związana jest z SF Fairant. W drużynie trenuje kilku naszych pracowników. Bardzo bliska jest nam idea budowania klubu piłkarskiego oddolnie i mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wiele osiągnąć mówi Maciej Pacholec, współzałożyciel Grupy GAMP oraz pomocnik SF Fairant.

Grupa GAMP zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Oferuje profesjonalne usługi pośrednictwa w kupnie, sprzedaży oraz najmie. W ofercie posiada kilkaset nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Ponadto specjalizuje się w doradztwie energetycznym. Wykonuje wszelkie związane z nim opracowania w tym: audyty energetyczne budynków i przedsiębiorstw, świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki energetyczne i inne.

https://www.gamp-krakow.pl
https://grupagamp.pl/

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant