Hokejowy wynik w Woli Batorskiej

Autor: Maciej Pacholec

W przedsezonowej grze kontrolnej ulegliśmy po iście hokejowym meczu Batory Woli Batorskiej 5:7(2:3).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasi chłopcy w pierwszej połowie wystąpili w składzie: Kończakowski – Łukasik, Wójtowicz, Kempa(25’Giza), Rutkowski – Miszczyk, Chorążki, Pietrzak, Pacholec, Kasprzyk – Piwoński

Mecz rozpoczął się pod dyktando naszych zawodników. Szybko strzeliliśmy 2 bramki(ładny strzał z dystansu Miszczyka i piękna akcja Pacholca, Piwońskiego, Pietrzaka) i przez pierwsze 20 minut mieliśmy pełną kontrolę nad spotkaniem. Niestety druga część pierwszej połowy wyglądała zupełnie odmiennie. Całkowitą kontrolę nad meczem przejęli gospodarze, strzelili 3 bramki, a gdyby nie Kończakowski w bramce powinni strzelić jeszcze więcej.

Na drugą połowę wyszliśmy w zestawieniu: Pająk – Łukasik(70’Kasprzyk), Kafel(70’ Bogacz), Wójtowicz, Rutkowski – Miszczyk, Chorążki, Pulnar, Pietrzak, Pacholec – Piwoński

Podobnie jak w pierwszej odsłonie początek drugiej połowy należał do nas. Po akcji Pacholca samobójczą bramkę strzelił zawodnik gospodarzy. Po chwili Pacholec podwyższył po prostopadłej piłce od „Lopeza” na 4:3. Gospodarze błyskawicznie wyrównali na 4:4. Po chwili kolejna szybka wymiana ciosów 5:5. W końcówce gospodarze dwukrotnie zdołali pokonać jeszcze Pająka, po stałym fragmencie i szybkiej kontrze w ostatniej minucie.

Widać w tym meczu było brak kluczowych zawodników. Po zmianie systemu z pewnością musimy wypracować automatyzmy w grze obronnej. Już w środę możliwość rehabilitacji w spotkaniu