Rozstrzelani

W 9 kolejce grupy III „A Klasy” ulegliśmy w meczu o 6 punktów sąsiadowi z tabeli – zespołowi Strzelców Kraków.
Mecz rozpoczęliśmy w zestawieniu personalnym podobnym jak w meczu z Płomieniem. W bramce Wszołek. W obronie Kempa, Onderka i Łukasik. W środku pola Chorązki i Bąba. Skrzydła to Jarosiński i Nawrocki. Wahadła Giza i Hejchman. Na szpicy Skwira. W porównaniu do zwycięskiego meczu z Płomeniem Batkosa zastąpił Skwira. Na rozgrzewce wypadł Pietrzak i w jego miejsce wskoczył Hejchman. Za czerwoną kartę pauzował Miszczyk, do składu wskoczył zaś Konrad Onderka.

Strzelcy od początku meczu mieli przewagę w ataku pozycyjnym. Od początku meczu częściej zagrażali naszej bramce, co w końcu przyniosło skutek w 37 minucie. Po lewym skrzydle urwał się zawodnik gości, a dośrodkowanie zamknął z prawej strony pomocnik gości z numerem 8. My nie stworzyliśmy większego zagrożenia pod bramką Strzelców. Do przerwy 0:1.

Mimo kilku męskich słów w szatni gra w drugiej połowie nie uległa znaczącej poprawie. Goście w 57 i 71 minucie podwyższyli wynik. Nasz zespół stworzył tylko jedną groźną sytuację, po prostopadłej piłce od Nawrockiego niecelnie jednak uderzył Skwira.Wynik 0:3 po chyba najsłabszym meczu w tym sezonie naszym wykonaniu. Niestety do listy kontuzjowanych zawodników dołączył Pietrzak, mamy jednak nadzieję, że to nie jest poważna kontuzja. W kolejnym spotkaniu po 4 żółtej kartce będzie musiał pauzować Jarosiński, także do spotkania z Bratniakiem znów przystąpimy mocno osłabieni. Co by się nie działo tak słabe spotkanie jak ze Strzelcami nie może się powtórzyć, musimy do meczu z Bratniakiem podejść z większą ambicją i spróbować zdobyć kolejne punkty.

Autor: Maciej Pacholec