Zła passa podtrzymana

W wyjazdowym spotkaniu 15 kolejki ulegliśmy w Woli Radziszowskiej Cedronce 0:4(0:1).

Do przerwy obraz gry był obiecujący, to gospodarze starali się prowadzić grę, jednak nie przynosiło to czystych sytuacji, a my potrafiliśmy odpowiadać kontratakami, kilka razy mogliśmy zaskoczyć rywali ze stałych fragmentów gry. Niestety już kolejny raz w tej rundzie straciliśmy gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Zawodnik gospodarzy zdecydował się na strzał z 30 metrów, piłka odbiła się na śliskiej murawie i zaskoczyła Wszołka.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił z tą różnicą, że to my próbowaliśmy budować akcje naszego zespołu od tyłu. Plan jednak posypał się bardzo szybko, bo już na początku drugiej części gry po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić Nawrocki. W 10 nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki i ostatecznie z bagażem 4 bramek wróciliśmy do Krakowa.

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!