#CzasNaTransfer odc. 1 – Szymon Kamusiński

Dziesiątki lotów, setki godzin w podróży, tysiące kilometrów… Dyrektor sportowy, pion scoutingu, trener, zarząd, InStat, Football Manager, Twitter … Wszystkie siły w ostatnim czasie zjednoczone były w jednym celu – wzmocnić drużynę przed startem rundy rewanżowej. Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy Tydzień Transferowy!🎉

Odcinek pierwszy i nie ostatni 🤭

Szymon, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

🗂️ Imię i nazwisko: Szymon Kamusiński

Data urodzenia: 20.10.1986

Pozycja: Napastnik

Poprzedni klub: Strażak Goszcza

Wzrost/waga: 182cm/ 78kg

⚽ “Jestem wychowankiem Czarnych Staniątki. Tam też zacząłem moją przygodę z seniorską piłką, którą z przerwami kontynuowałem w kilku klubach z podokręgu wielickiego jak i okręgu krakowskiego. Grałem zazwyczaj na pozycji napastnika, ale zdarzało się też powalczyć na skrzydłach czy w środku pola.”

📰 “Fairant zainteresował mnie w momencie kiedy zacząłem szukać klubu znajdującego się jak najbliżej mojego aktualnego miejsca zamieszkania. Wtedy właśnie zobaczyłem ogłoszenie na Facebooku, że Fairant rozgląda się za nowymi zawodnikami… no i jestem!”

🤝 “Jestem pod wrażeniem pozytywnej atmosfery, która jest w drużynie na treningach, meczach, a także poza nimi. To głównie skłoniło mnie do tego, żeby dołączyć do drużyny i powalczyć wspólnie nie tylko o utrzymanie, ale o godne miejsce w tabeli. Poza tym bardzo też doceniam całą organizację klubu, medialność, wizerunek etc.”

🏡 “Poza piłką jestem tatą trójki wspaniałych dzieci. Mam dwie córeczki i synka. Staram się poświęcać jak najwięcej czasu rodzinie. Od czasu do czasu trochę muzykuję, maluję, wędkuję i gram w pokera. Zawodowo jestem inżynierem budownictwa.”

💚🖤

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant