#CzasNaTransfer odc.3 – Patryk Ziaja

Trwa Tydzień Transferowy, w trakcie którego dzielimy się efektami okienka transferowego w naszym wykonaniu. Tym razem ze skrzydła przenosimy się do środka pola!

Patryk, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

🗂
Imię i nazwisko: Patryk Ziaja
Data urodzenia: 27.02.1996
Pozycja: Środkowy pomocnik
Poprzedni klub: Wolny transfer
Wzrost/waga: 164cm/ 64kg

⚽ “Miałem teraz 8 lat przerwy od grania. Wcześniej grałem w młodzieżowych drużynach Tarnovii Tarnów w Lidze Wojewódzkiej. Potem miałem jeszcze krótki epizod w seniorskiej piłce w A klasie tarnowskiej, ale po kilku meczach sobie odpuściłem.”

📰 “O Fairancie dowiedziałem się dzięki temu, że jest aktywny – w porównaniu z innymi drużynami z podobnego poziomu nawet bardzo – na FB. Któryś ze znajomych polubił Wasz post. Spodobało mi się, że drużyna jest współtworzona przez zawodników. Od seniorskiej piłki wcześniej odstraszył mnie brak zaangażowania. Z piłki młodzieżowej na wysokim poziomie przeszedłem do drużyny, gdzie ludzie przychodzili na mecze na kacu, a zamiast na rozgrzewkę szli do lasu na papierosa. Tutaj miałem nadzieję, że pod tym względem będzie lepiej.”

🤝 “Pierwsze wrażenia mam takie, że się nie zawiodłem pod tym względem 🙂 Zaskoczyła mnie liczba zawodników i konieczność walki o pierwszy skład, co też nie jest normalne na tym poziomie – ale to dobrze, bo będzie większa motywacja ;)”

🏡 “Powiem szczerze, że zupełnie nie interesuje się sportem – uwielbiam go uprawiać, ale nienawidzę oglądać. Okropnie mnie nuży. Dlatego w wolnym czasie na pewno tego nie robię 😉 Pracuję jako Product Manager w sklepie internetowym (morele.net). Mam psa i spędzam z nim większość wolnego czasu. Aktualnie to co zostanie, poświęcam pisaniu magisterki. Jeżeli tylko mogę, to lubię debatować po oksfordzku i czytać książki popularno-naukowe. Moim guilty pleasure są programy telewizyjne, zwłaszcza produkcje TVN-u.”

💚🖤

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant