#CzasNaTransfer odc.4 – Tomasz Wojdyła

W Fairancie wychodzimy z założenia, że środkowych pomocników w kadrze nigdy dość. Trwa Tydzień Transferowy, a w jego ramach kolejne wzmocnienie drugiej linii!

Tomek, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

🗂
Imię i nazwisko: Tomasz Wojdyła
Data urodzenia: 19.01.1993
Pozycja: Defensywny pomocnik
Poprzedni klub: Kolejarz Prokocim
Wzrost/waga: 180cm/ 69kg

⚽ “Całe piłkarskie życie byłem związany z KKS Prokocim,  nigdy w innym klubie nie grałem. Od czasów juniora młodszego byłem defensywnym pomocnikiem i tam najlepiej się czuję. Z Prokocimiem przeszedłem drogę z A klasy do ligi okręgowej, walcząc zacięcie o awans do IV ligi. Wyprzedziła nas o włos Clepardia.”

📰 “O Fairancie usłyszałem po raz pierwszy w momencie dołączenia do zespołu trenera Rafała Kafla. Z trenerem znamy się ze wspólnego grania w Prokocimiu. Wiedziałem, że jest to klub stworzony przez kumpli, mocnych zajawkowiczów. Wówczas zacząłem śledzić losy Fairanta. Zimą tego roku zobaczyłem na klubowych social mediach ogłoszenie o naborze do drużyny. Pomyślałem sobie, czemu nie? W końcu nie grałem ponad rok, dlaczego by nie spróbować znowu?”

🤝 “Pierwsze wrażenia są in plus. Podoba mi się w zespole duże zaangażowanie, pasja do piłki oraz jak na ten  poziom rozgrywkowy pełen profesjonalizm na boisku jak i poza nim.  Cieszy duże zaangażowanie ludzi związanych z Fairantem zarówno na boisku jak i w strukturach klubu.”

🏡 “Poza piłką, na co dzień pracuję w branży oświetleniowej, kibicuję Arsenalowi Londyn oraz Barcelonie , czytam nudne podróżnicze reportaże oraz biografie. Grywam w sqasha. Gdy nie było pandemii lubiłem wsiąść w samolot i polecieć gdzieś poza Polskę.”

💚🖤

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant