#CzasNaTransfer odc.6 – Kamil Wojnicki

Lockdown? My Tygodnia Transferowego nie zamykamy! Niezależnie od tego kiedy przyjdzie nam rozegrać pierwszy mecz wiosny, jedziemy dalej z prezentacją nowych twarzy.

Kamil, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

🗂️
Imię i nazwisko: Kamil Wojnicki
Data urodzenia: 27.03.1992
Pozycja: boczny obrońca
Poprzedni klub: LKS Grom Sufczyn
Wzrost/waga: 181cm/ 70kg

⚽ “Wracam do piłki nożnej po ponad 6 latach przerwy. W latach 2010-2014 rozegrałem około 100 spotkań w B klasie. Mocną stroną zawsze było bieganie, a gorzej szło kopanie, stąd pozycja bocznego obrońcy.”

📰 “O Fairancie dowiedziałem się z Twittera oczywiście. Nasze drogi skrzyżowały się, gdy Szczepan Janus zadzwonił do mnie czy jako Power Canvas nie chcemy zrobić strojów meczowych. Chcieliśmy. Tak nasza współpraca trwa już prawie 8 miesięcy :-)”.

🤝 “Moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Trener wie co robi, ekipa jest zgrana i zaangażowana w temat. Nie brakuje też oczywiście luzu. Fajnie jest móc być częścią tej drużyny.”

🏡 “Poza piłką spelniam się jako mąż i ojciec. Prowadzę Power Canvas – lokalną firmę, która ubiera drużyny sportowe, szyjąc topowe stroje do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, biegania i innych sportów. Po pracy lubię biegać, namiętnie gram w szachy i bawię się w simracing – symulatory samochodowe.”

💚🖤

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant