Start sezonu przełożony!

To miało być odliczanie do jutrzejszej inauguracji rundy wiosennej. Póki co z Gajowianką jednak nie zagramy. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy, ale wygląda na to, że … #CzasNaFairant.

Poniżej publikujemy komunikat MZPN związany z ostatnimi obostrzeniami na terenie całego kraju:

“Małopolski Związek Piłki Nożnej informuje, że odwołana została pierwsza kolejka wiosenna zaplanowana w weekend 20-21 marca br. w IV lidze i klasach niższych oraz w rozgrywkach młodzieżowych we wszystkich kategoriach wiekowych i w całym województwie. Okienko transferowe zostaje tym samym przedłużone.

Decyzję podejmujemy w związku z ogłoszonym od 20 marca do 9 kwietnia br. lockdownem i obostrzeniami obowiązującymi w całym kraju, a w szczególności w związku z zawieszeniem działalności obiektów sportowych, które mogą działać wyłącznie na potrzeby sportu zawodowego. Od 20 marca ma wejść w życie Rozporządzenie Rady Ministrów, nie zostało ono jednak do chwili obecnej opublikowane. Chcąc uniknąć błędnych interpretacji dokumentu, którego treści nie znamy, postanowiliśmy – w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie piłkarzy, trenerów, sędziów, działaczy i ich rodzin – zawiesić rozgrywki w pierwszy weekend wiosny.

Informacje dotyczące dalszej części sezonu, a także dotyczące zmian w terminarzach podamy do wiadomości w przyszłym tygodniu.”

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant