Klub partnerski - UMKS Olimpic Kraków

W ramach realizacji obowiązku licencyjnego związanego z awansem do Klasy A i koniecznością posiadania lub wspierania drużyny młodzieżowej, nawiązaliśmy współpracę ze szkółką UMKS Olimpic Kraków.

Bardzo cieszymy się z możliwości kooperacji i liczymy, że w niedługim czasie będziemy mogli gratulować naszym partnerom wychowanków debiutujących na jak najwyższym poziomie… i nie mamy tu na myśli “Serie A”, w której obecnie występujemy, a bardziej Serie A – tej z Milanem i Interem 🙂

Nasz partner współpracuje z Zespołem Szkół nr. 5 w Krakowie na ul. Mackiewicza 15, dzięki czemu ma dostęp do świetnej bazy, w tym do boiska trawiastego, boiska poliuretanowego, hali sportowej i siłowni.

UMKS w tym momencie posiada grupy młodzieżowe od przedszkolaków do 14 roku życia, w tym: Skrzaty Młodsze, Skrzaty Starsze, Żaki Młodsze, Żaki Starsze, Orliki Młodsze,  Orliki Starsze oraz Młodzik i Trampkarz.

Wszystkich „Fairantowych” rodziców zainteresowanych zapisaniem swoich pociech do szkółki serdecznie do tego zachęcamy i zapraszamy do kontaktu. Aktualne informacje i kontakt -> https://www.facebook.com/Olimpickrakow

 

Zapraszamy do zakupu naszych nowych koszulek!

Zamówienie złożysz na stronie http://www.powercanvas.pl/fairant