Position
Napastnik
Wzrost
182
Waga
82
Current Team
SF Fairant Kraków
Urodziny
03/11/1992

Najlepiej czuje się jako typowa 9, choć grałem na każdej pozycji w polu na boisku. Uwielbiam grę na ścianę, ale też umiem wyjść do prostopadłego podania.

Zawsze chciałem być zawodnikiem, który swoimi bramkami i asystami pomoże drużynie w wygrywaniu każdego meczu i dzięki temu zdobywaniu trofeów. Moim idolem zawsze był Thierry Henry, szybki, błyskotliwy i dobry technicznie Francuz.

Do Fairantu ściągnął mnie mój kolega z poprzedniego klubu Strażaka Goszcza, Bartek Borowski, który namawiał mnie na zmianę klubu przeszło 3 lata i na początku to nie był Fairant, tylko Batory Wola Batorska. I na gościnnych występach w tym drugim klubie na świetnym turnieju Futboholik Cup pierwszy raz usłyszałem o Fairancie.

Poza piłką uwielbiam spędzać czas z moją rodziną, moją Żoną i dwiema córkami. Lubię pomagać innym, dlatego to jestem Honorowym Dawcą Krwi. A poza tym zawodowo jestem Kierownikiem Robót Budowlanych w firmie geotechnicznej, czyli firmie specjalistycznej, wykonującej fundamenty (pale, ściany szczelinowe) pod duże budynki mieszkalne, hale, ale też duże obiekty budowlane (m.in. Rondo Ofiar Katynia, tarasy Verona czy wiadukty obwodnicy Koszalina).

Keeza Klasa B (Kraków III)

SezonKlubBramkiAsystyŻ. kartkiCz. kartkiWystępyWygranychRemisówPorażek
2022/23SF Fairant Kraków101301573.3320.006.67