Position
Obrońca
Wzrost
188
Waga
74
Current Team
SF Fairant Kraków
Urodziny
18/11/1991

Pewien mem „zrobił mi dziś dzień” i ponadto stał się starterem do tego wpisu, a brzmiał tak:

POV: ”Mam dopiero 35 lat, jeszcze całe życie przede mną.”

Komentator sportowy: „A oto najstarszy zawodnik w lidze. Ma 32 lata. Żywa legenda.”

Kompletnie mnie rozbawił. Po pierwsze primo z racji podobnego wieku bohatera mema. Po drugie primo, miałem jako doświadczony (sic!) zawodnik z obyciem w innych klubach z niższych lig, opisać wrażenia i różnice między Fairantem, a resztą zespołów… I primo ultimo – Fairant to mój pierwszy (i zapewne ostatni) klub w seniorskiej piłce.

Lata między juniorami Halniaka w Makowie, a rozpoczęciem przygody jaką jest Fairant, spędziłem na boiskach orlikowych i amatorskich ligach. Gdy w 2018 roku pojawił się pomysł społeczności, a później utworzenia klubu piłkarskiego, byłem co tu dużo mówić, podekscytowany. Dziś, po blisko 5 latach mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że rzeczywistość przerosła oczekiwania. Czy mamy zespół mogący walczyć o awans? Oczywiście! Czy mamy jedne z najbardziej profesjonalnie prowadzonych mediów społecznościowych w Polsce wśród klubów niższych lig i nie tylko? Naaajak! Czy zaliczyliśmy już spektakularne transfery, wielkie powroty i burzliwe odejścia? Pewnie! Czy w Fairancie znalazłem przyjaciół? Bezapelacyjnie!

Nie opowiem więc o różnicach między Naszym Klubem, a pozostałymi. Mogę tylko każdemu życzyć takiej atmosfery i podejścia jakie spotkałem tutaj.

Zdjęcia

Keeza Klasa B (Kraków III)

SezonKlubBramkiAsystyŻ. kartkiCz. kartkiWystępyWygranychRemisówPorażek
2022/23SF Fairant Kraków0000683.3316.670.00