Keeza Klasa B (Kraków III) 31/10/2021 - 14:00

Data Czas Liga Sezon Kolejka
31/10/2021 14:00 Keeza Klasa B (Kraków III) 2021/22 11

Podsumowanie

📰 “DRAGOONSI ZWYCIĘSTWO DZIESIĄTE, FAIRANT SPADA NA MIEJSCE PIĄTE.”
Neutralny sympatyk futbolu, który w niedzielę pierwszy raz znalazł się na meczu krakowskiej Klasy B musiał być bardzo zadowolony i z pewnością wróci jeszcze i to nie na jeden mecz!👌
Jak to wyglądało z naszej perspektywy?Prawdziwa sinusoida i to od naprawdę samego początku. Długo wydawało się bowiem, że z różnych względów do hitowego starcia przystąpimy “gołą” 1️⃣1️⃣! 😱 Dość napisać, że do powrotu na na boisko sposobił się trener Pacholec!🤯
Ogromna mobilizacja w skutek tego, że nie udało się przełożyć spotkania na ostatni moment sprawiła, że ostatecznie do meczu przystąpiliśmy z pełną ławką rezerwowych. Trochę mięśni będzie wymagało regeneracji, paru szefów na skraju cierpliwości, kilka małżeństw wisi na włosku, ale było kim grać 😎
A grać zaczęliśmy z naprawdę wysokiego C! Mocno założony pressing sprawił, że już w pierwszych sekundach spotkania bramkarz gospodarzy dopuścił się błędu, który na gola zamienił Wojtek Miszczyk!⚽
Na takiej intensywności nie da się oczywiście grać całego spotkania, ale dobrą chwilę Fairant jeszcze próbował. I wielka szkoda, że nie udało się wykorzystać przynajmniej jednej podobnej okazji, bo pozwoliłoby to na spokojniejsze prowadzenie. Być może wtedy udałoby się dowieźć je do przerwy. A tak, dochodzący systematycznie do głosu lider zdołał wyrównać w końcówce pierwszej odsłony.
Na drugą połowę oba zespoły wychodziły z czystą kartą, ale trzeba przyznać, że to w szeregach gospodarzy na boisku pojawił się prawdziwy game-changer!💣 Angolczyk Flavio Nkola dał bramkę, asystę i siał mnóstwo spustoszenia w szeregach obronnych gości i zanim się obejrzeliśmy, przegrywaliśmy już 3:1.
Wydawać by się mogło, że gwoździem do trumny będzie podyktowany w 6️⃣3️⃣ minucie rzut karny dla rywali. Ten jednak w fantastycznym stylu został obroniony przez Borowskiego. Co ciekawe była to “praca zespołowa”, bo swój udział miał … rezerwowy bramkarz. Michał Kończakowski okazał się prymusem, który wiedział jak “1️⃣1️⃣” wykonuje zawodnik Dragoons i “Boro” dostał celną podpowiedź! 👏
To mógł być i był impuls dla Fairanta, w którego wstąpiło nowe życie. Efektem kolejne zmuszenie do błędu w obronie rywali i bramka kontaktowa po ładnym uderzeniu Kołkowskiego w 7️⃣0️⃣ minucie.
Wróciliśmy do meczu i walczyliśmy o przynajmniej 1️⃣ punkt. Niestety, odsłoniliśmy się mocno, a przy tym popełniliśmy prosty błąd, przez co na 🔟 minut przed końcem Dragoons ustalili wynik spotkania na 4️⃣:2️⃣ i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. Kolejny, dziesiąty komplet, w dziesiątym meczu. Słowa uznania! 🙌
Po tym meczu spadamy aż na 5️⃣ miejsce. W peletonie robi się ciasno, a jak mawiał klasyk – liga będzie ciekawsza …
Krakow Dragoons FC 4:2 SF Fairant