Data Czas Liga Sezon Kolejka
09/09/2021 17:00 Keeza Klasa B (Kraków III) 2021/22 3

Podsumowanie

📰 PROKOCIM Z OKRĘGÓWKI, WYBIŁ NAM PUNKTY Z GŁÓWKI.

⚡Starcie 3️⃣ kolejki z Kolejarzem Prokocim od początku zapowiadało się emocjonująco. Raz, że goście dość słabo rozpoczęli sezon i po 2️⃣ rozegranych meczach mieli na swoim koncie tylko 1️⃣ punkt. Ponadto przed sezonem szkoleniowcem rywali został były trener Fairanta.

🚂 W obliczu przełożonego meczu pierwszej drużyny, trener Rafał Kafel zdecydował się sięgnąć po posiłki z ligi okręgowej. W efekcie w drużynie gości w porównaniu do poprzedniego spotkania zaszło … 9️⃣ zmian w pierwszym składzie 🤐

Różnica dwóch szczebli rozgrywkowych była zauważalna od początku spotkania, ale wysoki poziom dyscypliny taktycznej w szeregach Fairanta sprawił, że wynik bezbramkowy utrzymał się niemal do przerwy. Niemal, bo Wszołek skapitulował dosłownie w ostatniej akcji pierwszej połowy.

Druga odsłona wbrew przypuszczeniom była sporo lepsza w naszym wykonaniu! Pojawiły się pierwsze sensowne okazje, kiedy wyszło, że nie taki diabeł straszny. Niestety sama świadomość tego nie uwolniła nas od prostych błędów, które rywale bez problemu wykorzystali i pewnie sięgnęli po 3️⃣ punkty, dokładając po zmianie stron 2️⃣ trafienia.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że taki “urok” drużyn rezerw w niższych ligach i pewnie jeszcze nie raz przyjdzie nam się zmierzyć z podobną sytuacją. Miejmy nadzieję, że z lepszym dla nas skutkiem!

Gratulacje dla rywali, bo byli zdecydowanie lepsi. Życzymy powodzenia zarówno na boiskach B Klasy jak i ligi okręgowej. A my skupiamy się już na kolejnym meczu. W 4️⃣ kolejce podejmiemy na Bronowiance w niedzielę o 13:00 WKS WAWEL KRAKÓW ⚽

SF Fairant 0:3 KS Kolejarz-Prokocim