Data Czas Liga Sezon Kolejka
28/08/2021 14:00 Keeza Klasa B (Kraków III) 2021/22 2

Podsumowanie

📰 WYRÓWNANIE ALBERTUSA ZROBIŁO NAM PSIKUSA!

🐗 Z bojowym nastawieniem pojechaliśmy w sobotę na “słynne” w całej Polsce z wizyty dzików boisko przy ulicy Tomickiego. Ogrom pracy w przywrócenie murawy do świetności widoczny był gołym okiem. Wyrazy uznania dla miejscowych!

Na tym jednak można było zakończyć uprzejmości, bo przyjechaliśmy po 3 punkty! Od początku widać było zdecydowaną przewagę Fairanta. Zepchnięci do głębokiej defensywy gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Niestety mimo wyraźnej przewagi, Fairant nie potrafił stworzyć klarownych okazji do zdobycia bramki i pierwsza połowa zakończyła się nudnym 0:0.

Sporo mocnych słów musiało paść w szatni gości bo na drugą połowę z dużym animuszem wyszli podopieczni Macieja Pacholca. Tuż po przerwie powinniśmy prowadzić 1:0, ale w pojedynku sam na sam Sylwek Jarosiński musiał uznać wyższość bramkarza.

Golkiper gospodarzy tego dnia miał jeszcze kilka świetnych interwencji. Skapitulował tylko raz, w 66 minucie. Skwira podaniem “w uliczkę” wypuścił Miszczyka, który pojawił się na boisku w drugiej odsłonie i pewnie skierował piłkę do siatki.

Wydawać by się mogło, że strzelona bramka pozwoli nam na złapanie spokoju i kontrolowanie meczu do samego końca. Niestety nastawiona na kontry drużyna gospodarzy na 5 minut przed ostatnim gwizdkiem przeprowadziła jedną z nich na tyle sprawnie i skutecznie, że Wszołek musiał wyjmować piłkę z siatki.

Mimo sporej przewagi, remisujemy “wygrany” mecz. W najważniejszej statystyce – bramkowej – było niestety po równo.

Gratulacje dla gospodarzy, którzy notują podobny start jak Fairant i po 2️⃣ kolejkach mają na koncie 4️⃣ pkt.

3️⃣ serii spotkań podejmiemy u siebie drużynę Kolejarza II Prokocim, której opiekunem jest były trener Fairanta – Rafał Kafel!

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 5 września o godzinie 17:00 na stadionie Bronowianki. Zapraszamy już teraz!

Albertus Kraków 1:1 SF Fairant