Podsumowanie
WYRÓWNANIE ALBERTUSA ZROBIŁO NAM PSIKUSA!
Z bojowym nastawieniem pojechaliśmy w sobotę na “słynne” w całej Polsce z wizyty dzików boisko przy ulicy Tomickiego. Ogrom pracy w przywrócenie murawy do świetności widoczny był gołym okiem. Wyrazy uznania dla miejscowych!
Na tym jednak można było zakończyć uprzejmości, bo przyjechaliśmy po 3 punkty! Od początku widać było zdecydowaną przewagę Fairanta. Zepchnięci do głębokiej defensywy gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Niestety mimo wyraźnej przewagi, Fairant nie potrafił stworzyć klarownych okazji do zdobycia bramki i pierwsza połowa zakończyła się nudnym 0:0.
Sporo mocnych słów musiało paść w szatni gości bo na drugą połowę z dużym animuszem wyszli podopieczni Macieja Pacholca. Tuż po przerwie powinniśmy prowadzić 1:0, ale w pojedynku sam na sam Sylwek Jarosiński musiał uznać wyższość bramkarza.
Golkiper gospodarzy tego dnia miał jeszcze kilka świetnych interwencji. Skapitulował tylko raz, w 66 minucie. Skwira podaniem “w uliczkę” wypuścił Miszczyka, który pojawił się na boisku w drugiej odsłonie i pewnie skierował piłkę do siatki.
Wydawać by się mogło, że strzelona bramka pozwoli nam na złapanie spokoju i kontrolowanie meczu do samego końca. Niestety nastawiona na kontry drużyna gospodarzy na 5 minut przed ostatnim gwizdkiem przeprowadziła jedną z nich na tyle sprawnie i skutecznie, że Wszołek musiał wyjmować piłkę z siatki.
Mimo sporej przewagi, remisujemy “wygrany” mecz. W najważniejszej statystyce – bramkowej – było niestety po równo.
Gratulacje dla gospodarzy, którzy notują podobny start jak Fairant i po kolejkach mają na koncie
pkt.
W serii spotkań podejmiemy u siebie drużynę Kolejarza II Prokocim, której opiekunem jest były trener Fairanta – Rafał Kafel!
Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 5 września o godzinie 17:00 na stadionie Bronowianki. Zapraszamy już teraz!
Albertus Kraków 1:1 SF Fairant
SF FAIRANT:
Wszołek – Łukasik, Cierniak, Wójcik – Zdebski, Ziaja, Jarosiński, Skwira – Nawrocki, Tombiński, Michaluk
Grali także: Miszczyk, Kołkowski, Grzela, Czajka, Siuda
BRAMKI:
’66 – Miszczyk
KIBICÓW:
+/- 40
Grali z nami:
Browar Kazimierz
Power Canvas
Grupa GAMP
HOUSE of CARS Stacja Kontroli Pojazdów
