Keeza Klasa B (Kraków III) 02/10/2021 - 15:00

02/10/2021 15:00 Keeza Klasa B (Kraków III) 2021/22 7

Podsumowanie

📰 POGROM W BRONOWICKIM LESIE,
0:9? – TO SIĘ NIESIE!

👥 Największe jak dotąd problemy kadrowe w tym sezonie przypadły akurat na mecz z czerwoną latarnią ligi – Bronowickim Kraków. Na leśny wyjazd pojechało tylko 1️⃣5️⃣ Trzeba jednak przyznać, za szeroka kadra Fairanta robi wrażenie, bo 1️⃣1️⃣ jaka wyszła na boisko niewiele odbiegała od najmocniejszej jaką byłby w stanie wystawić trener Maciej Pacholec. Dość powiedzieć, że w bramce wobec absencji 3️⃣ golkiperów stanął Dawid Kozdęba “notowany” na 90minut.pl i Transfermarkt.de 😱

Popularny “Koza” nie miał jednak zbyt wiele okazji do wykazania się. Zupełnie inaczej wyglądała sytuacja wśród jego kolegów w ofensywie. Worek z bramkami rozwiązał się dość szybko, bo już w 5️⃣ minucie na prowadzenie wyprowadził Fairanta uderzeniem z rzutu karnego Paweł Nawrocki. Jak się okazało, był to pierwszy krok ku skompletowaniu hat-trick’a tego dnia, po dwóch kolejnych bramkach po przerwie, w tym jednej z następnego karnego.

Nie był to jedyny hat-trick tego popołudnia, bo podobnym wyczynem popisał się “Loko”. Świetnie tego dnia układała się jego współpraca z Miszczykiem. Panowie wzajemnie sobie asystowali, a ten drugi dorzucił do zdobyczy bramkowej 2️⃣ gole.

Wynik spotkania przebiegającego pod dyktando Fairanta ustanowił w ostatniej akcji meczu Grzegorz Szafrański, dla którego było to pierwsze i jesteśmy pewni, że nie ostatnie trafienie w nowych barwach ✌️

W tabeli zajmujemy 3️⃣ miejsce, mając tyle samo punktów co Pychowianka Kraków , a tracąc 5️⃣ do znajdujących się w fenomenalnej formie Krakow Dragoons FC -.Międzynarodowa ekipa wygrała jak dotąd komplet spotkań 🤯
Well done guys! 👏

Przed nami tygodnie prawdy. Seria spotkań z grupą pościgową, zwieńczona starciem z liderem. Póki co na rozkład wchodzi Klub Sportowy Opatkowianka Kraków . Mecz w niedzielę 10 października o 15:00 na Bronowiance. Zapiszcie w kalendarzach – do zobaczenia!