Keeza Klasa B (Kraków III) 10/10/2021 - 15:00

Data Czas Liga Sezon Kolejka
10/10/2021 15:00 Keeza Klasa B (Kraków III) 2021/22 8

Podsumowanie

📰 GDY TOMBIŃSKI STRZELA BRAMKI, NIESTRASZNE NAM OPATKOWIANKI!

Niedzielnym meczem rozpoczynaliśmy serię spotkań z drużynami z górnej połowy tabeli, która zostanie zakończona pojedynkiem z liderem. Na początek jednak – Klub Sportowy Opatkowianka Kraków

Mecz 8️⃣ kolejki stał pod znakiem zastępstw. Zamiast Macieja Pacholca drużynę poprowadził Karol Piwoński, a opaskę kapitana zamiast Michała Cierniaka założył Łukasz Zdebski. Obaj Panowie w swoich rolach spisali się wyśmienicie 👏

Chociaż pierwsze 1️⃣5️⃣ minut meczu nie dawało gwarancji radości po ostatnim gwizdku. Niestety daliśmy sobie zarzucić styl gry rywali i przez pierwszy kwadrans dużo było fizycznej walki i fauli, a mało gry w piłkę. Z biegiem czasu zaczęliśmy jednak dochodzić do sytuacji, chociaż trzeba przyznać, że to goście obili poprzeczkę naszej bramki 🤭

Przyszła jednak 3️⃣3️⃣ minuta, a wraz z nią akcja-marzenie. Prawdziwie Fairantowa tiki-taka zapoczątkowana przez Nawrockiego, z udziałem Pietrzaka i wykończeniem Tombińskiego zakończyła się golem i dała nam prowadzenie 1:0 do przerwy.

Skromne, ale zasłużone prowadzenie nie utrzymało się jednak długo po gwizdku sędziego na drugą połowę. Skuteczna kontra gości w 5️⃣1️⃣ minucie sprawiła, że mecz zaczął się od początku. Tym razem jednak od razu pod nasze dyktando.

Wysoką formę potwierdził w 6️⃣7️⃣ minucie Tombiński, który po podaniu Jarosińskiego wyprowadził nas na prowadzenie. Kuba tego dnia dał nam 2️⃣ gole, ale też mocno dał się we znaki defensorom Opatkowianki, którzy mieli spore problemy żeby nadążyć za ofensywnym graczem Fairanta.

A propos ofensywnych graczy … 1️⃣0️⃣ minut później mieliśmy przyjemność zobaczyć teatr jednego aktora, w którym Paweł Nawrocki przeprowadził rajd zakończony bramką i dał dwubramkowe prowadzenie.

Prowadzenie to dowieźliśmy do końca, mimo kontaktowej bramki dla gości z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry.

Po tym zwycięstwie Fairant wskakuje na 2️⃣ miejsce w tabeli z 1️⃣6️⃣ punktami na koncie. Za naszymi plecami TS Rybitwy Kraków z 1️⃣ punktem mniej na koncie. Liderem pozostają fenomenalni Krakow Dragoons FC z kompletem zwycięstw.

W najbliższą sobotę o 14:00 zagramy przy ulicy Babińskiego 29 z Victoria Kraków 🔜

SF Fairant 3:2 Opatkowianka